Hromadná objednávka

Hromadná objednávka hodinekMáme zkušenosti s dodáváním většího počtu hodinek jako marketingového produktu, zaměstnaneckých odměn, členství ve vojenském útvaru, cen do soutěží, výročních a památkových předmětů.

Již od 5ks hodinek jsme schopni nabídnout individuální podmínky nákupu.

Hodinky je možné upravovat dle požadavků: vlastní ciferníky, vyražení loga na dýnko hodinek, rytí textu do pouzdra apod.
Zvláště pak hodinky Traser mají široké možnosti úprav.

 

Reference:

  • Adama CZ s.r.o.(dříve Agrovita spol. s r.o.),
  • Moravia Spectrum, a.s.,
  • JVS GROUP s.r.o.,
  • útvary Ministerstva vnitra a obrany ČR,
  • LVC s.r.o.
  • a další.

 

Máte-li zájem o větší počet hodinek, kontaktujte nás na telefonu +420 777 056 319 nebo na email info@helveti.cz

Kontaktovat

Slova spokojeného zákazníka

"Chtěl bych poděkovat panu Štenckovi a celému týmu Helveti.cz za vynikající spolupráci. Společně s kolegy jsme si nechali na zakázku upravit hodinky Traser (ciferník a dýnko). Přístup ze strany prodejce byl od počátku profesionální, vstřícný a veškerá komunikace naprosto bezproblémová. Technické problémy, které se na straně výrobce v průběhu realizace zakázky vyskytly, jsme sice ovlivnit nedokázali, ale velmi oceňuji férové a transparentní chování pracovníků Helveti.cz a jejich snahu o kompenzaci těchto potíží (byť za ně nemohli). Nakonec vše dobře dopadlo a výsledek je perfektní a přesně podle našich představ. Pokud tedy hodinky neberete jako nutné zlo nebo spotřební zboží, určitě doporučuji zvážit jejich nákup u prodejce, jehož zaměstnanci se o hodinky opravdu zajímají, mají je rádi a dokáží Vám poradit nebo si s Vámi o hodinkách jen tak popovídat. A takovým prodejcem Helveti.cz určitě je. Ještě jednou díky a budu se těšit na další spolupráci."
David K.

Dodávka hodinek Boccia Titanium

Dodávka hodinek Wenger

Dodávka hodinek Wenger

0 hodinky v porovnání Zobrazit

Nic nenalezeno