Fungujeme a objednávky posíláme! Aktuální otevírací doba 9-15 (sobota zavřeno). Ohledně osobního odběru a změn více zde.

Traser P 6600 Type 6 MIL-G Sapphire

Nová edice hodinek Traser P 6600 Type 6 Mil-G se safírovým sklíčkem.

Existuje levnější speciální edice s tritiovou kapslí na vteřinové ručičce. Model Traser P 6600 Type 6 MIL-G Sapphire Tritium.

Hodinky jsou díky dvojité konstrukci pouzdra a vysoké vodotěsnosti vhodné do velmi náročného prostředí. Ve dne krásně kontrastují bílé indexy na černém pozadí, zatímco v noci oceníte promyšlnou luminiscenci – zeleně číslovky 1-11, 12 oranžově, ručičky a luneta také zeleně. Hodinky Traser P6600 kromě času a data ukazují i den.

Předností modelu je také GMT luneta, díky které můžete jednoduše sledovat čas v jiném časovém pásmu. Pro hodinky jsou k dispozici řemínky ze dvou druhů materiálů: nato a pryž.

Hodinky Traser P 6600 Type 6 MIL-G (z kterých model vychází) prošly v roce 2010 certifikací vojenské normy MIL-PRF-46374G, typ 3, Class 1. To zaručuje jejich vysokou spolehlivost. Hodinky jsou vysoce nárazuvzdorné, vodotěsné do 200 m, antimagnetické, odolné proti extrémním teplotám a nadmořské výšce. Hodinky byly testovány při střelbě z automatických zbraní. Na ciferníku hodinky nenesou značku Traser a jsou oficiálně k dispozici v armádních jednotkách mnoha zemí.

Model je od roku 2017 též označován jako Traser P66 Type 6 MIL-G Sapphire a je zařazen do kolekce s názvem Traser P-Collection. Verze s textilním řemínkem se označuje 100269, s pryžovým řemínkem 100376.

Fotky z naší prodejny:

Fotky z testování Armádních novin

Fotky od šťastných majitelů

Při objednání hodinek od nás dostanete:

Parametry

Určení: Pánské
Vodotěsnost: 200 m
Pohon: Quartz – baterie
Strojek: Ronda 517.6 DD
Materiál pouzdra: Vnější: plast se skelnými vlákny, vnitřní: ocel
Sklíčko: safír
Typ číselníku: analogový
Barva číselníku: černá
Řemínek: nato, pryž
Šířka řemínku: 22 mm
Rozměry: Ø 45, výška 11 mm
Váha: 80 g
Luneta: GMT luneta, obousměrně otočná, ocelová s PVD úpravou
Luminiscence: Zelená – ručičky a indexy trigalight, luneta
Funkce: datum a den

Technická specifikace ke stažení (.pdf, 1.1 MB).

Video

Objednávka Traser P 6600 Type 6 MIL-G Sapphire Najděte ty pravé

K hodinkám Traser P6600 Type 6 MIL-G Sapphire vám dáme dárek (nůž Wenger, Victorinox, 5% slevu a jiné) a poštovné zdarma.

Neváhejte nám zavolat na +420 774 272 737 ohledně skladové dostupnosti. Rádi Vám poradíme a pomůžeme s výběrem dle Vašich požadavků. Většinu modelů je možné si osobně prohlédnout. V případě osobního odběru nabízíme zkrácení ocelového tahu zdarma.

Komentáře / dotazy (17)

 1. Martin napsal:

  Dobrý den,
  jakou svítivost mají 6600, T25 nebo T100? Nevíte, kde bych mohl prodat starší model traserek? děkuji moc

 2. Ján Szabó napsal:

  Dobrý deň, chcem sa opýtať na rozdiel medzi Traser P 6600 Type 6 MIL-G Sapphire Tritium a Traser P 6600 Type 6 MIL-G Sapphire?
  a. fotografia hodinek neobsahuje sekundovku s tritiovou kapsulou
  b. sú drahšie ,aj keď sekundovka s tritiovou kapsulou nemajú?
  Ďakujem

 3. Ján Szabó napsal:

  Dobrý deň,
  chcem sa opýtať či aj model P6600 Sand prešiel certifikacii vojenskej normy MIL-PRF-46374G, typ 3, Class 1. Ďalej majú oba modely Traser P6600 Type 6 MIL-G a P6600 Sand safírové sklíčká? V technických dátach som sa dočítal minerálne pri modely Type 6 MIL-G. Zároveň sa chcem opýtať aký je rozdiel medzi modelmi?
  Ďakujem.

  • Jakub Novák napsal:

   Dobrý den, pane Szabó,
   vojenskou normu splňují pouze hodinky Traser P6600 Type 6 MIL-G. Nicméně parametrově jsou oba modely naprosto shodné a liší se pouze v barevném provedením. Tudíž se nemusíte bát, že by model Sand nevydržel stejnou zátěž jako hodinky MIL-G. :)
   Model Traser MIL-G se vyrábí ve variantě s minerálním sklem a poté se sklem safírovým.
   S pozdravem, Tomáš Doležal

  • Ján Szabó napsal:

   Dobrý deň ďakujem za odpoveď ešte sa chcem opýtať na rozdiel medzi Traser P 6600 Type 6 MIL-G Sapphire Tritium
   a Traser P 6600 Type 6 MIL-G Sapphire?
   a. fotografia hodinek neobsahuje sekundovku s tritiovou kapsulou
   b. sú drahšie ,aj keď sekundovka s tritiovou kapsulou nemajú?
   Ďakujem

   • Jakub Novák napsal:

    Dobrý den, pane Szabó,
    rozdíl je ve Vámi zmiňované tritiové kapsli na vteřinové ručičce. Model Traser P 6600 Type 6 MIL-G Sapphire Tritium byl vyroben speciálně pro náš obchod a zajímavostí je i nižší cena, než u běžně vyráběného modelu Traser P 6600 Type 6 MIL-G Sapphire.
    Na profilové fotografii tritiová kapsle na vtěřinovce není, jelikož nám tuto fotografii výrobce nedodal. Ve fotogalerii pod popiskem produktu, již máme fotografie právě těchto unikátních hodinek i s tritiovou kapslí.
    S pozdravem, Tomáš Doležal

 4. Jiří Kubica napsal:

  Dobrý den.Píšete sklíčo-safír. Fotka na zadní straně hodinek Class1? Je to tedy opravdu safírové sklíčko, protože oficiálně takovou variantu výrobce oficiálně nenabízí, nebo je to fotka jiného modelu ?
  Děkuji

  • Jiří Štencek - HodinkyTraser.cz napsal:

   Dobrý den, pane Kubico,
   fotka zezadu je opravdu z předchozího modelu (může to mást, ale jinak vypadají hodinky naprosti identicky). Sklíčko je safírové a výrobce už bude vyrábět nově pouze hodinky se safírovými skly. Toto je novější model Mil-G :)
   S pozdravem Jiří Štencek

 5. Jan Červenka napsal:

  Dobrý den,
  chtěl bych se zeptat, zda by k těmto hodinkám bylo možné objednat i ocelový tah? Děkuji za odpověď

 6. Emil napsal:

  Jak se zde mění baterie je třeba navštívit hodinařství?

  • Jakub Novák napsal:

   Dobrý den,
   při výměně baterie doporučujeme navštívit hodináře, který Vám vymění baterku. Zároveň doporučujeme provést i test vodotěsnosti, aby byla u hodinek zachována deklarovaná vodotěsnost.
   S pozdravem, Jakub Novák

Vložit nový komentář / dotaz
Další hodinky z řady Traser Tactical (Military)

Zobrazení 1. – 3. z celkem 3