Fungujeme a objednávky posíláme! Aktuální otevírací doba 9-15 (sobota zavřeno). Ohledně osobního odběru a změn více zde.

Traser P59 Essential M Blue

Hodinky Traser P59 Essential M Blue navazují na populární model Traser P5900 Type 3, který oproti svému předchůdci přichází výrazně vylepšený a zdokonalený. Výrazným krokem kupředu je ocelové pouzdro, jenž výrazně přidává na jejich odolnosti a bezesporu také hodnotnějším vzhledu. Jak už je od roku 2017 u Traseru zvykem, ciferník je krytý antireflexním safírovým sklem, které je vysoce odolné proti poškrábání. Antireflexní vrstva poté zajišťuje jeho perfektní čitelnost i za ostrého slunce. Dalším velmi příjemným bonusem je vyšší vodotěsnost, v tomto případě činí 100 metrů (10 ATM). Za šera a tmy se můžete spolehnout hned na dvě technologie osvětu. Ručičky a indexy na pozicích 3, 6, 9 a 12 jsou osazeny trubicemi s technologií Trigalight, jenž zajišťuje čitelnost ve tmě, bez jakéhokoliv nasvícení až po dobu 15 let. Číslice, kroužek vnitřní lunety a ostatní indexy jsou opatřeny funkcí SuperLuminova.

Pro milovníky rozměrově menších pouzder je v nabídce alternativa v podobě hodinek Traser P59 Essential S Blue s o 5 mm menším průměrem.

Verze s ocelovým řemínkem se označuje jako 108205, s koženým řemínkem 108214, s textilním řemínkem 108216.

Při objednání hodinek od nás dostanete:

Parametry

Určení: Pánské
Vodotěsnost: 100 m
Pohon: Quartz – baterie
Strojek: Ronda 505
Materiál pouzdra: Ušlechtilá ocel
Sklíčko: Safírové – antireflexní
Barva číselníku: Modrá
Řemínek: Kůže, Nato, ocel
Šířka řemínku: 22 mm
Průměr pouzdra: 42 mm
Váha: 114 g (ocel), 79 g (nato, kůže)
Luminiscence: Ručičky a indexy na pozicích 3, 6, 9, 12 Trigalight, číslice, vnitřní luneta a ostatní indexy SuperLuminova
Funkce: Datum
Objednávka Traser P59 Essential M Blue Najděte ty pravé
Skladem - 31.3. u vás

K hodinkám Traser P59 Essential M Blue vám dáme dárek (nůž Wenger, Victorinox, 5% slevu a jiné) a poštovné zdarma.

Neváhejte nám zavolat na +420 774 272 737 ohledně skladové dostupnosti. Rádi Vám poradíme a pomůžeme s výběrem dle Vašich požadavků. Většinu modelů je možné si osobně prohlédnout. V případě osobního odběru nabízíme zkrácení ocelového tahu zdarma.

Komentáře / dotazy (0)

Vložit nový komentář / dotaz
Další hodinky z řady Traser Heritage (Profesional)

Zobrazení 1. – 3. z celkem 3