Do Vánoc: 33 dní. Skladem máme > 2000 hodinek + dárek zdarma! Přijďte si vybrat na prodejnu od PO do NE. Objednejte nyní, vrátit můžete v únoru! Zobrazit více.

Traser Aurora GMT Blue

Hodinky Traser Aurora GMT jako vůbec první v historii značky Traser kombinují technologii Trigalight se SuperLuminovou funkcí! Zatímco ručičky a indexy po vnitřní lunetě svítí díky Trigalightu neustále, horní část GMT stupnice a číslice 6, 9, 12 jsou opatřeny prvky s luminiscencí. V noci tak hodinky svítí mimo tradiční zelené barvy, také modrou a žlutou. Modrý ciferník neobvykle přechází ze sytě tmavé barvy do barvy světlé modré. Mimo tuto zajímavost se u hodinek můžete spolehnout na tradiční odolnost a spolehlivost i při náročnějším užívání. Pro tyto příležitosti jistě každý ocení safírové sklíčko, jenž je odolné vůči poškrábání.

Díky funkci GMT – zobrazení druhého světového času, budou vhodnou volbou i pro pravidelné cestovatele. Během krátké chvíle je totiž možné zjistit, jaký je aktuální čas ve vaší rodné zemi. S vodotěsností do 100 metrů nemusíte hodinky sundavat z ruky ani při plavání, či například šnorchlování.

Model Traser Aurora GMT je možné objednat ve variantě s ocelovým tahem (107036), či elegantním koženým řemínkem (107035). Díky tomu je možné využít hodinky opravdu pro každou příležitost, ať už se budete chystat na sport, nebo do společnosti.

Fotky z naší prodejny:

Při objednání hodinek od nás dostanete:

Parametry

Určení: Pánské
Vodotěsnost: 100 m
Pohon: Bateriový
Strojek: Ronda 515.24H
Materiál pouzdra: Nerezová ocel
Sklíčko: Safírové – antireflexní
Typ číselníku: Analogový
Barva číselníku: Modrá
Řemínek: Kožený/ocelový
Šířka řemínku: 22 mm
Průměr pouzdra: 42 mm
Výška pouzdra: 10,4 mm
Hmotnost: 154 g (varianta s ocelovým tahem)
Luminiscence: SuperLuminova – číslice 6, 9, 12 a horní část GMT stupnice, Trigalight – ručičky, indexy, indexy GMT stupnice
Funkce: Datum, GMT
Objednávka Traser Aurora GMT Blue Najděte ty pravé
Dodání do 14 dnů

K hodinkám Traser Aurora GMT Blue vám dáme dárek (nůž Wenger, Victorinox, 5% slevu a jiné) a poštovné zdarma.

Neváhejte nám zavolat na +420 774 272 737 ohledně skladové dostupnosti. Rádi Vám poradíme a pomůžeme s výběrem dle Vašich požadavků. Většinu modelů je možné si osobně prohlédnout. V případě osobního odběru nabízíme zkrácení ocelového tahu zdarma.

Komentáře / dotazy (0)

Vložit nový komentář / dotaz
Další hodinky z řady Traser Classic

Zobrazení 1. – 3. z celkem 3