Fungujeme a objednávky posíláme! Aktuální otevírací doba 9-15 (sobota zavřeno). Ohledně osobního odběru a změn více zde.

Pryžové sportovní hodinky

Pryžové sportovní hodinky v ceně 250 Kč si můžete vybrat jako dárek ke každým hodinkám Wenger.

Hodinky jsou vyrobeny z elastického silikonu, který se perfektně přizpůsobí každé ruce a díky své měkkosti nezpůsobuje žádná podráždění. Velmi nízká hmotnost zaručí, že je na ruce ani neucítíte. Na předním digitálním displeji se zobrazuje datum, den, hodiny, minuty a vteřiny. Vše se ovládá pomocí tlačítek na zadní straně. Hodinky jsou velmi vhodné při sportovních aktivitách a jiných činnostech při kterých potřebujete mít přehled o čase, ale neradi byste si zničili své nové drahé hodinky.

Funkce: Datum, čas (hodinky, minuty, vteřiny)
Baterie: LR261

Návod k nastavení hodinek
Hodinky se nastavují pomocí 2 tlačítek A (horní) a M (spodní) na zadní straně.
Jedním stisknutím tlačítka A přepnete hodinky do zobrazování střídavě data a času. Druhým stisknutím se dostanete k nastavování jednotlivých hodnot. První bude datum (číslo měsíce zůstane osamoceno nahoře). Tlačítkem M jej můžete nastavit. Dalším stiskem tlačítka A přejdete na nastavení dne (číslo dne zůstane osamoceno dole). Opět můžete poklepáváním na tlačítko M změnit hodnotu dne. Dalším stlačením tlačítka A přejdete na nastavení hodiny (zobrazí se číslovka a dole označení A jako dopoledne nebo P jako odpoledne). Opět pokleme tlačítkem M a nastavíme správnou hodinu (i s nastavením P nebo A). Stejným postupem nastavíme také minuty.