Opasek Věrni zůstaneme

Vojenský opasek (kalhotový M1) se sponou “Věrni zůstaneme” a českým lvem.

Opasek o šířce 4,4cm a délce 150cm (každý si může opasek jednoduše zkrátit dle svých požadavků) je vhodný jako opasek pro každodenní nošení v kalhotách. Opasek je vyroben z polyamidu, což zaručuje jeho vysokou pevnost, dlouhou životnost a odolnost proti otěru a to vše při nízké hmotnosti. Díky ocelové sponě Speed od firmy Singing rock a bytelnému zpracování švů je možné pásek nouzově použít i k vyproštění zraněného, či jeho odtažení. Pozn.: opasek není certifikovaný pro výškové práce.

Systém použité spony funguje na principu samosvoru, takže čím více sponu zatížíte, tím lépe popruh drží. Opasek pohodlně pojme veškerou drobnější výbavu, kterou u sebe běžně nosíte a výborně sedí i při použití pistolových pouzder typu apendix cary. Jelikož je opasek navrhnut tak, aby příjemně seděl při denním nošení, nedoporučujeme ho pro použití v kombinaci s pistolovými pouzdry služebního charakteru.

Tento opasek od nás dostanete zdarma jako dárek k hodinkám nad 10 000 Kč. Pokud Vaše objednávka nedosahuje dané hodnoty, tak je možné si za tento dárek menší sumu doplatit. Doporučená cena opasku je 890 Kč.

Parametry

Šířka: 4,4 cm
Délka: 150 cm
Spona: Singing rock
Lze zkrátit dle požadavků.

Video

Objednávka Opasek Věrni zůstaneme černý Cena: 890 Vybrat jako dárek
Skladem - Zítra u vás

Komentáře / dotazy (0)

Vložit nový komentář / dotaz